Vy se o své věci nebojíte

Vy se o své věci nebojíte

Breberky - modern
</div>
<p>
	Kdopak by se kapsářů bál i tam, kde je jejich vyhlášený ráj, když tam byla nasazena spolehlivá ostraha objektů . A vy musíte říct, že těm nebezpečně vypadajícím, uniformovaným pracovníkům bezpečnostní agentury plně věříte. A to dokonce do té míry, že kdybyste byl kapsářem vy, tak to v tomto obchodním centru nadobro zabalíte, neboť vy byste se klepal už jen při pohledu na jejich svalnaté tělo a nekompromisní ostrý výraz ve tváři.</p>
<h2>
	Vybíráte si dobře střežená místa</h2>
<p>Nicméně teď vážně. Tento obchodní dům byl vždy proslulý krádežemi platebních karet, peněženek a jiných věcí. A není divu, když se totiž na nějakém místě srocuje tolik lidí najednou, tak mají zloději mnoho příležitostí, které si nedokážou nechat ujít. Vždyť vám <a href=už se zde také párkrát ztratily vaše věci. Ale důležité je, že ty nepříjemné doby jsou dávno pryč. Co zde funguje ta obchodní ochranka, a to jak na parkovišti, tak v prodejně, tak už se zde žádný zloděj neukázal. Než by riskoval velikou ostudu a pokutu, tak si raději poslouží jinde.

300x250-1499170586.png
Vy se o své věci nebojíte
Ohodnoťte příspěvek
ebook-hvezdne-bricho-za-6-tydnu-728x90-1495697956-1496178148-1500994616.jpg