Volba nového bydlení

Volba nového bydlení

Moderní kuchyně byla vždycky její sen. Už když byla dítě ve školce a oni zrovna dostali nové hračky, mezi nimiž byla i dětská kuchyňka, Miriam si chtěla za všech okolností a vždycky hrát právě s ní. Často z toho byly rozepře, protože dětí bylo v její třídě mnoho, a ona si dětskou napodobeninu přivlastňovala neustále, nehledě na fakt, že si s ní chtěly hrát i další holčičky. Ale teď je to opravdové. Stojí v novostavbě, kterou si s manželem vyhlídla už před pár týdny a teď se jí konečně podařilo manžela přesvědčit, že s příchodem dítěte do rodiny potřebují více místa.

Splněný sen

Miriam se nemohla vynadívat na nádhernou prostornou místnost, v níž bude moci už zanedlouho vařit, chystat, starat se o rodinu. Nikdy nebyla takhle šťastná.

Ohodnoťte příspěvek