Sledujeme finále v Davisově poháru

Sledujeme finále v Davisově poháru

V současné době fanoušci bedlivě sledují jednotlivé zápasy v Davisově poháru. Proti sobě nastoupily dva týmy, které reprezentují špičkoví světoví hráči. Jak tato bitva dopadne? Není to jednoduché rozhodování. Brzy se to dozvíme z našich tenisových výsledků. Věříme, že zvítězí ten nejlepší tým. Sledujte naše zpravodajství. Zapněte si nás a vše budete vědět.

Sledujeme všechny zápasy našich mužů i žen

V poslední době naše sportovní odvětví dosahuje velkých úspěchů. Vzpomeňme na jedinečné vítězství Petry Kvitové na nejprestižnějším světovém turnaji ve Wimbledonu. Dosáhla ho již v krátké době podruhé. Zcela nedávno naše děvčata získala vítěznou trofej ve Fed Cupu. Je potěšující, že vedle zkušených hvězd se již objevilo i naše mládí. Vše se dozvíte na tenis výsledcích.

Sledujeme finále v Davisově poháru
Ohodnoťte příspěvek