Rekonstrukce chalupy

Rekonstrukce chalupy

Máte možná hezkou chalupu, ale potřebovala by rekonstrukci. Podkrovní ložnice sice splňuje svůj účel, ale chtělo by to novou střechu a samozřejmě také nová střešní okna , protože ta stará jsou již k nepotřebě, protože jimi fouká vítr, nejdou pořádně otevřít ani zavřít a už je to příliš i na chalupu, kde není tak důležitý takový komfort, který čekáte doma.

Vymazlené chalupy

Lidé si se svými chatami a chalupami často vyhrají více než s vlastními byty, doslova si je vymazlí. Chalupářství to je takový specifický český fenomén, který se vyvinul především v dobách normalizace a který si udržuje i v dnešní době svou pozici a je to nepochybně velmi hezké, protože se jedná o fenomén nepochybně velmi přínosný a pozitivní, protože velmi prospívá vztahům v rodině i mezi přáteli.

Ohodnoťte příspěvek