Krásnou vzpomínku

Krásnou vzpomínku

Vůbec jste netušili, že to může být tak krásné. Vaše dcera vám oznámí, že se bude vdávat. Poslední měsíc tušíte, že se k něčemu schyluje, ale nechcete se vyptávat. Započne hektické období, do kterého jsou zataženi všichni rodinní příslušníci. Pro každého se najde úkol. Na vás padne vyzvednutí snubních prstenů .

Už nic nepřekoná

Ve svatební den od rána svítí sluníčko. To vytvoří příjemnou atmosféru pro všechny pozvané. Po obřadu se přesunete do nedaleké restaurace, ve které proběhne svatební hostina. A tam, hned po slavnostním přípitku, se dozvíte tu krásnou novinu. Mladí novomanželé oznámí všem pozvaným hostům, že čekají miminko. A vy jste v tu chvíli nejšťastnější nastávající babička s dědečkem pod sluncem. Bude to vaše první vnouče!

Ohodnoťte příspěvek